Karrier

Ha nem csak állást keres, hanem dolgozni is szeretne, jelentkezzen a magas jövedelem reményében.

Ingatlanirodánk ambiciózus értékesítőket keres békéscsabai, budapesti és győri irodájába tisztán jutalékos rendszerbe.
Egészítse ki jövedelmét, vagy dolgozzon teljes munkaidőben ingatlanreferensként!

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
  • Értékesítési folyamat adminisztrációja,
  • Ingatlanok kiajánlása, bemutatása az érdeklődők részére,
  • Ártárgyalások lebonyolítása.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Díjmentes képzés,
  • Magas kereseti lehetőség jutalékos rendszerben,
  • "Gyermekbarát" munkaidő (rugalmas munkaidő-beosztással),
  • Biztos egzisztencia,
  • Professzionális háttértámogatás.

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, határozottság,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkavégzés helye: Békéscsaba, Budapest, Győr

Első körben e-mail-ben megküldött önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet jelentkezni.
E-mail címünk: gold-ing@gold-ing.hu